OKOLICE STUTTGARTU-PRACA - Jarocin

OKOLICE STUTTGARTU-PRACA

Miasto: Ogłoszenia Jarocin, Region: Lubelskie

NOWE ZLECENIE OD 08.05.2022 na 3-4 tyg!!!
( J-05)
MIEJSCOWOŚĆ : ( 73278) Schlierbach, Badenia-Wirtembergia, w rejencji Stuttgart.
WYNAGRODZENIE : 1630e/ mc + 100e za polecenie opiekunki, która od nas wyjedzie + 100e za pierwszy wyjazd
WYMAGANIA : średnio- komunikatywna znajomość j. niemieckiego oraz doświadczenie w opiece
PODOPIECZNA : 73lata, 160cm, 70 kg, ( Gr-4)
Jest po wylewie. Cierpi na cukrzycę, nadciśnienie, zakłócenia rytmu serca. Porusza się na wózku inwalidzkim. Musi być podnoszona/transferowana. Sporadycznie występują problemy z zaśnięciem. W razie potrzeby należy pomóc seniorce w nocy, głównie w celu pójścia do toalety. Jej stan psychiczny jest niezaburzony. Czasami jest lekko zagubiona, depresyjna. Toaleta odbywa się z pomocą. Ma częściową inkontynencję ( nosi wkładki oraz pielucho-majtki) Aktualnie seniorka uczestniczy w gimnastyce dla chorych i ergoterapii.
Do pomocy: lift, wózek inwalidzki, łóżko specjalistyczne, krzesło toaletowe.
Obowiązki:
Seniorka potrzebuje wsparcia podczas wstawania , siadania, stania, chodzenia i transferu. Podczas ubierania i rozbierania. Opiekunka wspiera seniorkę podczas higieny ciała i higieny intymnej, podczas prysznica. Opiekunka prowadzi dom, robi zakupy i gotuje. Aktywizuje seniorkę poprzez spacery na wózku inwalidzkim.
Dodatkowe informacje:
Seniorka mieszka w mieszkaniu, 80m2. na wsi. Seniorka mieszka z mężem. Dla opiekunki przygotowano własny pokój, z TV oraz dostęp do internetu. Do sklepu jest ok 20 min.
Ps. W domu nie je się mięsa wieprzowego
***wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od ilości dni kalendarzowych w danym miesiącu.
OSOBY ZAINTERESOWANE ZLECENIEM ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TEL: 508 624 667, UMOWA ZLECENIE NA WARUNKACH POLSKICH. WIĘCEJ INFORMACJI O NASZEJ FIRMIE, ZLECENIACH ORAZ PREMIACH NA STRONIE INTERNETOWEJ : www.pflegemitherzen24.pl

Autor ogłoszenia

Telefon: 508624667

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - OKOLICE STUTTGARTU-PRACA