Zastępca kierownika marketu, Sulęcinek, Wielkopolskie - Jarocin

Zastępca kierownika marketu, Sulęcinek, Wielkopolskie

Miasto: Ogłoszenia Jarocin, Region: Lubelskie

Największa włoska agencja pracy (Certyfikat MPiPS nr 2775), działająca na rynku od 1997 roku, wyspecjalizowana w nowoczesnym zarządzaniu zasobami ludzkimi, dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zastępca Kierownika Marketu
Nr ref. ZK/09/S
Miejsce pracy: Sulęcinek

WYMAGANIA:
• wykształcenie min. średnie
• minimum roczne doświadczenie zawodowe
• doświadczenie w sprzedaży detalicznej
• mile widziane doświadczenie w zarządzaniu personelem
• bardzo dobra znajomość komputera
• mile widzenie prawo jazdy kat. B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• zapewnienie optymalnej organizacji sprzedaży
• nadzór nad rotacją towarów
• zamawianie towaru
• utrzymywanie kontaktów z Centralą
• nadzór nad wykorzystaniem i zabezpieczeniem obiektów i wyposażenia
• organizacja pracy podległego personelu

OFERUJEMY:
• umowę o pracę (wynagrodzenie – 2057 zł brutto + premie)
• pracę w systemie dwuzmianowym
• szkolenie przed rozpoczęciem pracy
• możliwość awansu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na poniższy adres. Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ZGŁOSZENIA:

Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o.
Pl. Wolności 8, 61-738 Poznań
Tel. (61) 852 54 96
e.staszewska@ol-polska.pl
Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych /Dz. U. z 2002r nr 101 poz.926 z pózn. zm./”

Autor ogłoszenia

Obiettivo Lavoro