Ankieter Jarocin i okolice, Wielkopolska - Jarocin

Ankieter Jarocin i okolice, Wielkopolska

Miasto: Ogłoszenia Jarocin, Region: Lubelskie

Miejsce pracy: Jarocin i okolice, województwo Wielkopolskie

Poszukujemy kilkunastu osób do współpracy na stanowisko ankietera na terenie całego województwa do różnych gmin.

Obowiązki:

Do obowiązków pracownika należeć będzie wizytowanie punktów sprzedaży na podległym terenie w celu zebrania danych z punktu sprzedaży na podstawie przeprowadzonej w placówce wizytacji i kontroli.

Umowa: Umowa o dzieło

Termin zlecenia: 22.10 - 16.12.2012

Wymagania:
- Wykształcenie minimum średnie;
- Własny środek transportu;
- Doświadczenie w pracy w branży FMCG mile widziane;
- Skrupulatność i dokładność;
- Uczciwość;
- Zaangażowanie i zapał do pracy;
- Dobra organizacja pracy własnej z nastawieniem na realizację wyznaczonych celów;
- Mile widziani studenci zaoczni;

Oferujemy:
- Udział w realizacji ciekawych projektów związanych z badaniami rynku;
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
- Długofalową współpracę;
- Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie;
- Możliwość awansu;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@ad-btl.pl w temacie maila wpisując: Audytor Wielkopolska

Autor ogłoszenia

Agencja Advanced BTL