Inwentaryzacja 28/29.05 Gostyń - Gostyń

Inwentaryzacja 28/29.05 Gostyń

Miasto: Ogłoszenia Gostyń, Region: Lubelskie

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obowiązki:
-Pomoc przy liczeniu towaru
-Wykładanie towaru
-Drobne prace porządkowe

Wymagania:
-Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny)
-Dyspozycyjność w nocy z 28 na 29 maja
-Osoby pełnoletnie
-Odpowiedzialność i dokładność
-Mile widziane osoby uczące się

Oferujemy:
-Zatrudnienie w ramach umowy cywilnoprawnej
- Pracę w markecie na terenie Gostynia
- Stawkę godzinową
- Pracę w godzinach nocnych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca.poznan@interkadra.pl z dopiskiem w temacie wiadomości Inwentaryzacja/Gostyń.

Autor ogłoszenia

InterKadra