Kierownik sklepu - Gniezno - Gniezno

Kierownik sklepu - Gniezno

Miasto: Ogłoszenia Gniezno, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta, właściciela sklepu z artykułami wyposażenia wnętrz, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIKA SKLEPU
Miejsce pracy: GNIEZNO
Nr ref.: G/06/2010

Zakres obowiązków:

- kierowanie podległymi pracownikami,
- aktywna sprzedaż produktów,
- kompleksowa obsługę Klienta i fachowe doradztwo,
- dbanie o powierzoną grupę produktów,
- wykonywanie prac, związane z bieżącym funkcjonowaniem sklepu.


Oczekiwania:

- łatwość nawiązywania kontaktów z Klientami,
- umiejętność zarządzania zespołem pracowników,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- zdolności organizacyjne,
- zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- odpowiedzialność i dokładność,
- umiejętność obsługi komputera.


Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia,
- zatrudnienie w oparciu o umowÄ™ o pracÄ™,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- możliwość rozwijania umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta,
- przyjaznÄ… atmosferÄ™ pracy.


Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV i listu motywacyjnego) pod adresem:
karolina.mlynarska@gmail.com
W temacie maila proszę umieścić numer referencyjny ogłoszenia.


Prosimy o dopisanie klauzuli:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji
zgodnie z ustawÄ… z dn. 29.08.97 Dz.U. nr 133, poz. 883\".