Kierownik Regionu (branża ochroniarska) - Gniezno

Kierownik Regionu (branża ochroniarska)

Miasto: Ogłoszenia Gniezno, Region: Lubelskie

Seig Polska Biznes Outsourcing (Certyfikat nr: 2636) dla swojego Klienta, lidera na polskim rynku w branży kompleksowej ochrony mienia, poszukujemy osoby na stanowisko:

(KRG/06/PS)
Miejsce pracy: Gniezno

Zakres obowiązków:
• Nadzór nad pracownikami (ok. 150 osób)
• Planowanie i rozliczanie czasu pracy
• Rekrutacja pracowników
• Prowadzenie audytów
• Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
• Współpraca z działem handlowym

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie
• Licencja ochroniarska II stopnia
• Min. rok doświadczenia w ochronie
• Doświadczenie w zarządzaniu personelem
• Prawo jazdy kat. B
• Samodyscyplina
• Dobra organizacja pracy

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie
• Samodzielność
• Niezbędne narzędzia pracy
• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych w języku polskim (CV+ list motywacyjny) na adres mailowy: praca@seig.pl z numerem referencyjnym w temacie.

Prosimy o zawarcie klauzuli:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (DzU nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Autor ogłoszenia

Seig Polska

Telefon: 603951818