Młodszego Operatora maszyn introligatorskich (offset) - Czarnków

Młodszego Operatora maszyn introligatorskich (offset)

Miasto: Ogłoszenia Czarnków, Region: Lubelskie

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231. Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby, która obejmie stanowisko:
Lokalizacja: Czarnków (wielkopolskie)
Zakres obowiązków:
Realizacja powierzonych zleceń produkcyjnych
Odpowiedzialność za przebieg procesu introligatorskiego
Dbanie o stan techniczny maszyn – konserwacja sprzętu, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
Prowadzenie raportów serii i ewidencja zdarzeń awaryjnych w systemie
Umiejętność pracy w zespole, komunikacji z przełożonym i współpracownikami
Wykonywanie powierzonych obowiązków zgodnie z przepisami BHP i PPOŻ

Posiadasz doświadczenie jako operator maszyn drukarskich?
Chciałbyś rozwinąć swoje umiejętności, rozpocząć pracę w nowym zawodzie?
Szukamy 5 osób do zespołu APLIKUJ ZAPRASZAMY
Wymagania:
Minimum roczne doświadczenie na stanowisku operatora maszyn introligatorskich w drukarni
Gotowość do pracy w systemie trzech zmian – (7:00 – 15:00, 15:00 – 23:00, 23:00 – 7:00)
Proponujemy:
- Umowę o pracę
- Długofalowe zatrudnienie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Stabilne i bezpośrednie zatrudnienie u lidera rynkowego w dużej drukarni z nowoczesnym parkiem maszyn
- Możliwość rozwoju i awansu w hierarchii organizacji

Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośredniego u Klienta na podstawie Umowy o Pracę
Osoby zainteresowane zapraszamy do podesłania swojego CV za pośrednictwem serwisu lub na adres s.malkowska@fallwork.pl
Prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Autor ogłoszenia

FallWork