Odszkodowania - Chodzież

Odszkodowania

Miasto: Ogłoszenia Chodzież, Region: Lubelskie

SPRAWDŹ NASZE NAJWYŻSZE PROWIZJE W PRAKTYCE I ZARABIAJ WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI
Primus Dochodzenie Odszkodowań sp.j.
Zatrudni na stanowisko:
Agent ds. Odszkodowań/ Menadżer Regionalny
Miejsce pracy: cała Polska/ lokalnie
Firma zajmuje się profesjonalnym uzyskiwaniem odszkodowań od firm ubezpieczeniowych. Prowadzimy sprawy związane z wszystkimi typami umów ubezpieczenia na terenie całego kraju i za granicą. Naszymi atutami są uczciwość, rzetelność oraz ponad 10 letnie doświadczenie w tematyce ubezpieczeń/odszkodowań. Naszą Firmę tworzą specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę w zakresie obowiązujących przepisów oraz likwidacji szkód ubezpieczeniowych. Nasze działania są efektywniejsze a jednocześnie konkurencyjne cenowo w stosunku do usług świadczonych na rynku.
Opis stanowiska:
AGENT dociera do poszkodowanych w wypadkach, podpisuje umowy i pełnomocnictwa z klientem oraz kompletuje dokumentację do sprawy odszkodowawczej
MENADŻER zadaniem Menadżera Regionalnego ds. Odszkodowań jest budowa zespołu agentów, wsparcie merytoryczne swojego zespołu oraz docieranie do osób poszkodowanych, podpisanie umowy z klientem oraz kompletowanie dokumentacji potrzebnej do likwidacji szkody
Wymagania:
• Wykształcenie – minimum średnie
• Niekaralność i wysoka kultura osobista
• Własny samochód lub inna możliwość niezależnego transportu
• Umiejętność korzystania z komputera i internetu
• Chęć osiągnięcia sukcesu i nastawienie na Klienta
• Mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży.
Oferujemy:
• System indywidualnych szkoleń oraz wsparcie merytoryczne
• Najwyższe prowizje w Polsce zarówno dla agentów jak i menadżerów zgodnie z warunkami umowy agencyjnej lub umowy o współpracy
• SPRAWDŹ NASZE NAJWYŻSZE PROWIZJE W PRAKTYCE I ZARABIAJ WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI

Autor ogłoszenia

Primus Odszkodowania

Telefon: 517 975 176