Szlifierz mechaniczny - Buk

Szlifierz mechaniczny

Miasto: Ogłoszenia Buk, Region: Lubelskie

19Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Stanowisko: szlifierz mechaniczny
Miejsce pracy: blisko granicy Niemieckiej
Zakres obowiązków:
• Polerowanie stali nierdzewnej,
• szlifowanie,
• polerowanie.
• wszystkie obrobione części wykonane są ze stali nierdzewnej, spawanej mechanicznie, z blachy stalowej
Oferujemy:
• stawka godzinowa 12 euro brutto/h + 10% + 10%
• bezpłatne zakwaterowanie,
• dojazd do Francji,
• polską umowę o pracę,
• opieka polskiego koordynatora.

Wymagamy:
• doświadczenie zawodowe
• własny samochód- mile widziane

Prosimy o wysłanie CV na adres zaneta.grzeskiewicz-galka@ecojob.pl tel. 785 550 732

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust.

Autor ogłoszenia

Telefon: 0785550732