Stolarz budowlany - Bojanowo

Stolarz budowlany

Miasto: Ogłoszenia Bojanowo, Region: Lubelskie

Kraj:
Francja

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Oferujemy:
Oferujemy:

wynagrodzenie godzinowe  od 12,65 euro brutto + dwa dodatki po 10% wchodzące w stawkę godzinową łącznie 14,84
możliwość nadgodzin:
- od 36 godziny w tygodniu :  + 25 %
- od 44 godziny w tygodniu:   + 50 %
zatrudnienie w oparciu polską umowę o pracę z wszystkimi świadczeniami,
wynagrodzenie wypłacone do 10tego każdego kolejnego miesiąca,
opiekę polskiego koordynatora  podczas trwania całego kontraktu,
bezpłatne zakwaterowanie,
pokrywamy koszty badań lekarskich,
dodatek amortyzacyjny za użytkowanie własnego auta – jeśli dotyczy,
pokrywamy koszty przejazdu: Polska – Francja,
Pokrywamy koszty przejazdu we Francji: kwatera – budowa – kwatera – jeśli dotyczy

ZAPEWNIAMY:

zdalne załatwienie formalności związane z zatrudnieniem.
możliwość długoterminowej współpracy,
wsparcie na każdym etapie współpracy,

Zadania:
Miejsce pracy zakład stolarski przy siedzibie firmy w Peltre (ok 7km od Metz, departament 57, blisko granicy z Niemcami)

Zakres obowiązków:

praca na zakładzie stolarskim przy produkcji okien drewnianych zewnętrznych
czasami możliwość montażu okien u klienta

Wymagania:

doświadczenie w pracy w podobnym zakładzie - warunek konieczny
znajomość j. francuskiego  na poziomie komunikatywnym, lub mocno zaawansowany podstawowy - w celu porozumiewania się w pracy
własne auto

Minimalne doświadczenie:
5

Typ umowy:
Umowa o pracę

Ilość wakatów:
3

Link do aplikowania:

Autor ogłoszenia

Telefon: brak