Pracownik wykończeniowy - monter G/K - Bojanowo

Pracownik wykończeniowy - monter G/K

Miasto: Ogłoszenia Bojanowo, Region: Lubelskie

Kraj:
Francja

Region / województwo:
wielkopolskie

Miejsce pracy / miejscowość:
Poznań

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864.

Oferujemy:
Oferujemy:
•    wynagrodzenie w okolicy 2500 EUR netto miesięcznie // 10000-12000 PLN netto
•    nadgodziny dodatkowo płatne;
•    standardowy zestaw ubrania i obuwia roboczego;
•    bezpłatne zakwaterowanie;
•    organizację wyjazdu do Francji - pokrywamy koszty przejazdu;
•    polską umowę o pracę na czas określony;
•    opiekę polskiego koordynatora.

Zadania:
Pilnie poszukujemy od zaraz pracownika wykończeniowego.
Miejsce pracy: Francja, Landes i Bretania

Prace:
•    montaż płyt g/k;
•    montaż konstrukcji szkieletowej metalowej;
•    montaż sufitów podwieszanych;
•    kładzenie wełny mineralnej.

Wymagania:
Wymagamy:
•    doświadczenia w montażu płyt g/k,
•    mile widziane doświadczenie w pracy we Francji/za granicą.

Dodatkowe informacje:
Prosimy o wysłanie CV na adres adrianna.lisiczka@ecojob.pl tel. 510 341 791
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Minimalne doświadczenie:
5

Typ umowy:
Umowa o pracę

Ilość wakatów:
5

Link do aplikowania:

Autor ogłoszenia

Telefon: brak