Pracownik prefabrykacji/ murarz- cieśla - Bojanowo

Pracownik prefabrykacji/ murarz- cieśla

Miasto: Ogłoszenia Bojanowo, Region: Lubelskie

Kraj:
Francja

Region / województwo:
wielkopolskie

Miejsce pracy / miejscowość:
Poznań

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Oferujemy:
Oferujemy:

Stawka godzinowa 13,92 euro brutto/godzina,
Panier 4,45 euro brutto - po przepracowaniu 7 godzin 15 minut dziennie
bezpłatne zakwaterowanie,
dojazd do Francji,
polską  umowę o pracę,
opieka polskiego koordynatora.

Zadania:
Stanowisko:   Pracownik prefabrykacji murarz - cieśla

Miejsce pracy: Fabryka Firmy w Privas- Francja

Zakres obowiązków:

Praca z rysunkiem - bardzo ważna umiejętność czytania rysunku i pracy z rysunkiem,
Mile widziane doświadczenie pracy we Francji,
Praca na prefabrykacji: montaż i demontaż szalunków, przygotowanie zbrojenia, zalewanie betonu z pomocą suwnicy.

Wymagania:
 Wymagamy:

Doświadczenie zawodowe,
Umiejętność pracy z rysunkiem,
Mile widziany własny samochód,

Minimalne doświadczenie:
5

Typ umowy:
Umowa o pracę

Ilość wakatów:
3

Link do aplikowania:

Autor ogłoszenia

Telefon: brak