Płytkarz - okolice Gap - Bojanowo

Płytkarz - okolice Gap

Miasto: Ogłoszenia Bojanowo, Region: Lubelskie

Kraj:
Francja

Region / województwo:
wielkopolskie

Miejsce pracy / miejscowość:
Poznań

Agencja pracy tymczasowej Ecojob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Oferujemy:
Oferujemy:

stawka 16, 94 euro brutto/h
panier: 10,50 euro za dzień pracujący (9,50 euro net + 1 euro brut )
możliwość długofalowej współpracy,
100 euro dodatku za znajomość języka francuskiego,
zdalne załatwienie wszystkich formalności,
pomoc na każdym etapie współpracy,
możliwość regularnych zjazdów do Polski,
komfortowe bezpłatne zakwaterowanie,
organizację wyjazdu do Francji - pokrywamy koszty przejazdu,
polską  umowę o pracę na czas określony-składki odprowadzone od średniej krajowej,
opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów.

Zadania:
Prace:

przygotowanie podłoża pod płytki.
kładzenie płytek głownie podłogi , dodatkowo ściany.
kładzenie płytek w mieszkaniach .

Wymagania:
Wymagamy:

doświadczenie w pracy na stanowisku płytkarz min.5 lat,
mile widziane doświadczenie w pracy we Francji,
mile widziany własny samochód.

Dodatkowe informacje:
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust.

Typ umowy:
Umowa o pracę

Ilość wakatów:
3

Link do aplikowania:

Autor ogłoszenia

Telefon: brak