Murarz - Bojanowo

Murarz

Miasto: Ogłoszenia Bojanowo, Region: Lubelskie

Kraj:
Francja

Region / województwo:
wielkopolskie

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie

Oferujemy:

Oferujemy

Wynagrodzenie: 14,52 euro brutto całkowite / godzina
Dodatek żywieniowy:  9,70 euro netto za każdy przepracowany dzień,
Minimum:  39 godzin pracy w tygodniu,
Bezpłatne zakwaterowanie,
Dojazd do Francji,
Polską umowę o pracę,
Opiekę polskiego koordynatora.

Zadania:
Stanowisko : MURARZ

Miejsce pracy- Francja okolice Lyon

Zakres obowiązków:

Praca przy budowach wielorodzinnych z cegły,
Stawianie ścian i murów z cegły,
Umiejętność wypoziomowania  muru,
Dobranie odpowiedniej zaprawy,
Umiejętność kładzenia cegieł.

Wymagania:

Wymagamy:

Doświadczenie zawodowe,
Mile widziany prawo jazdy kat B+ własne auto

Dodatkowe informacje:
MASZ KOLEGĘ, KTÓRY RÓWNIEŻ JEST ZAINTERESOWANY PRACĄ ZA GRANICĄ, POLEĆ GO I DOSTAŃ 500 ZŁ PREMII

Minimalne wykształcenie:
1

Minimalne doświadczenie:
5

Typ umowy:
Umowa o pracę

Ilość wakatów:
4

Link do aplikowania:

Autor ogłoszenia

Telefon: brak