Monter płyt G/K - Bojanowo

Monter płyt G/K

Miasto: Ogłoszenia Bojanowo, Region: Lubelskie

Kraj:
Francja

Region / województwo:
wielkopolskie

Miejsce pracy / miejscowość:
Poznań

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Oferujemy:
Oferujemy:

wynagrodzenie godzinowe: 11,50 euro brutto/godzina + dwa dodatki po 10% wchodzące w stawkę godzinową,
panier jeśli dojazd do pracy do 7 km: nie ma panier // dojazd od 8 km : 9 €

- od 36 godziny w tygodniu :  + 25 %

- od 44 godziny w tygodniu:   + 50 %

zatrudnienie w oparciu polską umowę o pracę z wszystkimi świadczeniami,
wynagrodzenie wypłacone do 10tego każdego kolejnego miesiąca,
opiekę polskiego koordynatora  podczas trwania całego kontraktu,
bezpłatne zakwaterowanie,
pokrywamy koszty badań lekarskich,
pokrywamy koszty przejazdu: Polska – Francja,
pokrywamy koszty przejazdu we Francji: kwatera – budowa – kwatera – jeśli dotyczy.

ZAPEWNIAMY:

zdalne załatwienie formalności związane z zatrudnieniem,
możliwość długoterminowej współpracy,
wsparcie na każdym etapie współpracy,
opiekę Działu Logistyki przez cały czas trwania kontraktu.

Zadania:
Stanowisko:  Monter płyt G/K b

Zakres obowiązków:

- montaż płyt g/k

- praca na budowach w okolicy Valence i Briancon

Wymagania:
 Oczekiwania:

udokumentowany staż pracy monter płyt g/k
mile widziane doświadczenie w pracy we Francji,
mile widziane prawo jazdy kat B + własny samochód na wyjazd.

Typ umowy:
Umowa o pracę

Link do aplikowania:

Autor ogłoszenia

Telefon: brak