Malarz (Pracownik Tymczasowy) - Bojanowo

Malarz (Pracownik Tymczasowy)

Miasto: Ogłoszenia Bojanowo, Region: Lubelskie

Kraj:
Polska

Region / województwo:
wielkopolskie

Miejsce pracy / miejscowość:
cała Polska

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Oferujemy:

polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,
stawkę : 11 euro brutto za godzinę pracy,
klient deklaruję ok-39h w tygodniu,
10% zaliczkę za ekwiwalent urlopowy (wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto),
10% premię końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),
bezpłatne zakwaterowanie,
pokrywamy koszty przejazdu z miejsca zakwaterowania na budowę,
pokrywamy i organizujemy przejazd: Polska – Francja oraz Francja  - Polska po zakończeniu kontraktu,

Zadania:

szlifowanie ręczne ścian - przygotowanie do malowania,
malowanie ręczne ( wałkami) i pistoletem,
maszynowe nakładania tynku: gipsu twardego  i zwykłego,
ewentualne poprawki – retusze,
maszynowe nakładanie tynku,
malowanie wewnętrzne i zewnętrzne.

Wymagania:

min. 5 lat udokumentowanego doświadczenia na ww. stanowisku,
mile widziany język francuski,
możliwość  pracy na wysokości,
dobra kondycja fizyczna,
możliwość wyjazdu do pracy własnym samochodem będzie dodatkowym atutem  – zwracamy koszty przejazdu do Francji, powrotu z kontraktu oraz przejazdów do pracy.

Minimalne doświadczenie:
2

Typ umowy:
Umowa o pracę

Ilość wakatów:
1

Link do aplikowania:

Autor ogłoszenia

Telefon: brak