Opiekun osoby starszej - Bojanowo

Opiekun osoby starszej

Miasto: Ogłoszenia Bojanowo, Region: Lubelskie

Kraj:
Francja

Region / województwo:
wielkopolskie

Oferujemy:
OFERUJEMY :

wyżywienie zapewnione,
zakwaterowanie zapewnione ( pokój indywidualny , łazienka, kuchnia, pokój telewizyjny w drugiej części domu, dostęp do Internetu)
pokrycie kosztów przejazdu: Polska  - Francja
1 300 euro netto - umowa francuska,

Zadania:
OPIS STANOWISKA:

Pomoc w ubieraniu ,
Przygotowanie i  podanie posiłków ,
Sprzątanie  domu,
Zakupy ,
Prowadzenie domu na bieżąco.

Przykładowy plan dnia pracy:

8 h - 9 h : pomoc w ubraniu się i  przygotowanie śniadania,
9 h - 12h: prace domowe ( sprzątanie , zakupy, przygotowanie obiadu, pranie, prasowanie ),
12h -12 30: podanie obiadu, kawy,
18 h - 18 h 30:  podanie kolacji i sprzątnięcie po kolacji,
19 h 30 - 20:  przygotowanie do spania,
W ciągu dnia podanie kawy dla ewentualnych gości,
Popołudnia wolne po obiedzie do godziny 17 h 30 +  każdy wieczór.
W ciągu dnia warto zajrzeć do osoby starszej i w razie nagłej potrzeby pomóc w nocy.

Wymagania:
WYMAGANIA :

czynne prawo jazdy
doświadczenie w pracy ze starszymi osobami
znajomość j. francuskiego

Dodatkowe informacje:

Kilka godzin wolnych w ciagu dnia, dwa wolne popołudnia: sobota – niedziela,
Blisko sklepy, lekarz, przystanek, stacja PKP,
Miejsce pracy Bollwiller. 68 - 540, Alzacja
Zamieszkanie i praca w domu osoby starszej, kwaterunek w osobnej części domu.
Klientowi zależy na dłuższej współpracy - termin urlopów ustalany indywidualnie z Klientem.

Minimalne wykształcenie:
1

Typ umowy:
Umowa o pracę

Ilość wakatów:
1

Link do aplikowania:

Autor ogłoszenia

Telefon: brak