SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY USŁUG HR z językiem francuskim - Bojanowo

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY USŁUG HR z językiem francuskim

Miasto: Ogłoszenia Bojanowo, Region: Lubelskie

Kraj:
Francja

Region / województwo:
wielkopolskie

Miejsce pracy / miejscowość:
Poznań

Szukamy specjalisty do naszego zespołu!

Właśnie otworzyliśmy rekrutację na stanowisko

Oferujemy:
To oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B (według preferencji Kandydata).
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
System premiowy.
Niezbędne narzędzia pracy.
Prywatną opiekę medyczną.

Zadania:
Co będzie należało do Twoich obowiązków:

Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych w zakresie sprzedaży usług HR na rynku francuskim.
Uczestniczenie w spotkaniach handlowych.
Przygotowywanie prezentacji, ofert handlowych.
Negocjowanie warunków współpracy z klientami oraz formalizowanie umów zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami.
Budowanie wizerunku firmy jako eksperta usług HR.
Inicjowanie działań zwiększających efektywność procesów sprzedaży.

Wymagania:
Jakie mamy wymagania:

Bardzo dobra znajomość J. angielskiego lub J. francuskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny.
Co najmniej 2 - letnie doświadczenie w sprzedaży usług (preferowane w branży HR na tożsamym stanowisku).
Znajomość specyfiki usług agencji rekrutacyjnej.
Zdolności interpersonalne, umiejętności negocjacyjne.
Wysoka kultura osobista.

Dodatkowe informacje:
Możesz też wysłać Nam swoje CV na maila: aneta.buganska@ecojob / renata.wojtkowiak@ecojob.pl

Typ umowy:
Umowa o pracę

Link do aplikowania:

Autor ogłoszenia

Telefon: brak