spawacz mig/mag - Bojanowo

spawacz mig/mag

Miasto: Ogłoszenia Bojanowo, Region: Lubelskie

Kraj:
Francja

Region / województwo:
wielkopolskie

Agencja pracy tymczasowej Ecojob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Oferujemy:
Oferujemy:

stawka całkowita brutto 17,54 euro ( podstawa + dodatki),
wynagrodzenie 10tego każdego kolejnego miesiąca w walucie euro,
możliwość długofalowej współpracy,
100 euro dodatku za znajomość języka francuskiego,
zdalne załatwienie wszystkich formalności,
pomoc na każdym etapie współpracy,
możliwość regularnych zjazdów do Polski,
komfortowe bezpłatne zakwaterowanie,
organizację wyjazdu do Francji - pokrywamy koszty przejazdu,
polską  umowę o pracę na czas określony-składki odprowadzone od średniej krajowej,
opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów.

Zadania:
Miejsce pracy:

zachodnia część Francji , ok 30 km od Niort, 100 km od Poitier, 71 km od La Rochelle.

Prace:

spawanie półautomatyczne: MIG / MAG ;
łączenie elementów metalowych wg rysunku;
Praca z rysunkiem.

Wymagania:
Wymagamy:

udokumentowane doświadczenie zawodowe,
dyspozycyjność od września,
mile widziane własne auto na wyjazd.

Dodatkowe informacje:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust.

Typ umowy:
Umowa o pracę

Ilość wakatów:
3

Link do aplikowania:

Autor ogłoszenia

Telefon: brak