Lakiernik meblowy- pomocnik stolarza - Bojanowo

Lakiernik meblowy- pomocnik stolarza

Miasto: Ogłoszenia Bojanowo, Region: Lubelskie

Kraj:
Francja

Region / województwo:
wielkopolskie

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Oferujemy:

Oferujemy:

wynagrodzenie godzinowe 11,30 brutto + dwa dodatki po 10% wchodzące w stawkę godzinową- pełna stawka z dodatkami- 13,67 euro brutto,
możliwość nadgodzin:
- od 36 godziny w tygodniu :  + 25 %
- od 44 godziny w tygodniu:   + 50 %
Klient deklaruję około 39h pracy w tygodniu,
zatrudnienie w oparciu polską umowę o pracę z wszystkimi świadczeniami,
wynagrodzenie wypłacone do 10tego każdego kolejnego miesiąca,
opiekę polskiego koordynatora  podczas trwania całego kontraktu,
bezpłatne zakwaterowanie,
pokrywamy koszty badań lekarskich,
dodatek amortyzacyjny za użytkowanie własnego auta – jeśli dotyczy,
pokrywamy koszty przejazdu:Polska – Francja,
Pokrywamy koszty przejazdu we Francji: kwatera – budowa – kwatera – jeśli dotyczy

ZAPEWNIAMY:

zdalne załatwienie formalności związane z zatrudnieniem.
możliwość długoterminowej współpracy,
wsparcie na każdym etapie współpracy,
opiekę Działu Logistyki przez cały czas trwania kontraktu.

Zadania:
Zakres obowiązków:

Wykańczanie elementów drewnianych - mebli : nakładanie lakieru, polerowanie.
Montaż elementów stolarki drewnianej i konstrukcji drewnianych- przy współpracy  z doświadczonym stolarzem,
Praca z drewnem litym, materiałami drewnopodobnymi,
Praca z narzędziami stolarskimi ręcznymi oraz z maszynami w warsztacie,
Prace w warsztacie związane z wykończeniem w drewnie: malowanie, szlifowanie, lakierowanie, cięcie, heblowanie

Wymagania:
Oczekujemy:

doświadczenie na stanowisku : lakiernik meblowy
własne auto ( dojazdy z miejsca zakwaterowania do zakładu firmy - ok, 5 km, jeśli zdarzą się dojazdy do Klientów transport z zakładu zapewnia Pracodawca użytkownik)
mile widziana komunikatywna znajomość j. fr lub niemieckiego.

Dodatkowe informacje:
Stanowisko: Lakiernik meblowy – pomocnik stolarza

Miejsce pracy: Francja departament Alzacja- niedaleko granicy Niemieckiej

Minimalne doświadczenie:
5

Typ umowy:
Umowa o pracę

Ilość wakatów:
2

Link do aplikowania:

Autor ogłoszenia

Telefon: 785550732