Handlowiec z językiem francuskim - Bojanowo

Handlowiec z językiem francuskim

Miasto: Ogłoszenia Bojanowo, Region: Lubelskie

Kraj:
Polska

Region / województwo:
wielkopolskie

Miejsce pracy / miejscowość:
Poznań

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej Axialus poszukuje osób

zainteresowanych pracą w charakterze :

Handlowca z j. francuskim

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032
Buduj zgrany zespół razem z Nami!

Oferujemy:
OFERUJEMY :
• Atrakcyjne stałe wynagrodzenie,
• System prowizyjny,
• Prywatną opiekę medyczną,
• Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,
• Ciekawą i pełną wyzwań pracę z możliwością wyjazdów służbowych,
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz miłą atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.

Zadania:

OPIS STANOWISKA:

• Aktywna sprzedaż usług rekrutacyjnych w zakresie pracy tymczasowej,
• Nawiązywanie kontaktu oraz utrzymywanie relacji z potencjalnymi Klientami,
• Analiza rynku ,
• Realizowanie wyznaczonych zadań, min. kontakty telefoniczne, spotkania handlowe, przygotowywanie ofert współpracy, negocjacje handlowe,
• Budowanie bazy klientów - praca w systemie CRM.

Wymagania:
WYMAGANIA :

• Znajomość języka francuskiego pozwalająca na swobodną komunikację zarówno w mowie jak i piśmie – warunek konieczny,
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego – mile widziana,

Minimalne wykształcenie:
3

Typ umowy:
Umowa o pracę

Ilość wakatów:
1

Link do aplikowania:

Autor ogłoszenia

Telefon: brak