Specjalista w dziale mechanicznym - Pasłęk

Specjalista w dziale mechanicznym

Miasto: Ogłoszenia Pasłęk, Region: Lubelskie

PERSPECTA to firma doradztwa personalnego specjalizująca się w realizacji szkoleń, projektów rekrutacyjnych oraz badań marketingowych. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 71/12/2016
Miejsce pracy: Pasłęk

Zakres obowiązków:
• Utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń w firmie
• Nadzór w zakresie remontów, przeglądów, konserwacji maszyn i urządzeń
• Bieżąca kontrola stanu części zamiennych i ich zamawianie
• Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
• Praktyczna znajomość elektrotechniki i mechaniki
• Współpraca z Menedżerem Produkcji i Kierownikami zakładów

Wymagania:
• Wykształcenie średnie techniczne lub w trakcie studiów na kierunkach mechanicznych
• Podstawowe wiadomości w zakresie zaopatrzenia w części i materiały zakładów produkcyjnych
• Mile widziane doświadczenie w zakładzie produkcyjnym
• Prawo jazdy Kategorii B, znajomość MS Office(Excel, Word), mile widziane uprawnienia SEP
• Umiejętność współpracy
• Obowiązkowość
• Dyspozycyjność

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Wysokie wynagrodzenie (3000-4000zł)
• Możliwość uzyskania premii
• Możliwość rozwoju i podwyższenia kwalifikacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres:rekrutacja@perspecta.pl. W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska wraz z numerem referencyjnym. Aplikacje, które napłyną bez wskazania stanowiska i numeru nie będą brały udziału w procesie rekrutacyjnym. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

PERSPECTA posiada Certyfikat pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej WUP-PPA-7420-45/MD/2010 6619, wydany przez Marszałka Województwa.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Autor ogłoszenia

Perspecta

Telefon: 58 746 38 41

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Specjalista w dziale mechanicznym