Inżynier Budowlany z uprawnieniami - Kierownik Projektu - Pasłęk

Inżynier Budowlany z uprawnieniami - Kierownik Projektu

Miasto: Ogłoszenia Pasłęk, Region: Lubelskie

Fin Well Investments Sp. z o.o., deweloper działający w imieniu Sand Valley Company Sp. z o.o. w Pasłęku, rozpoczyna prace związane z drugim etapem projektu. Etap ten będzie obejmował budowę Domu Klubowego (2500 m2) z 13 luksusowymi apartamentami, 60 domów mieszkalnych a także całej sieci infrastruktury.
Poszukujemy profesjonalisty na stanowisko:

Zadania:

- planowanie, koordynacja i nadzór nad pracami budowlanymi,
- nadzór i koordynacja pracy poszczególnych brygad budowlanych,
- współpraca z dostawcami, firmami projektowymi,
- prowadzenie dokumentacji budowy,
- analiza i określenie zakresu prac niezbędnych do wykonywania
planowanych inwestycji,
- nadzór i kontrola zużycia materiałów w/g założeń kosztorysowych,
- nadzór nad wydajnością prac oraz utrzymaniem zaplanowanych norm i
wydajności.

Wymagania:

• dobra znajomość języka angielskiego,
• wykształcenie wyższe (preferowane budowlane),
• doświadczenia w kierowaniu pracami na budowie,
• dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
• odpowiedzialność, samodzielność w podejmowaniu decyzji,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• asertywność,
• gotowość do szybkiego podjęcia pracy.

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Prosimy o przesyłanie CV i listów motywacyjnych w języku angielskim mailem na adres: info@sandvalley.pl

Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel.: +48 510 222 312.

Czas nadsyłania aplikacji – 2 tygodnie.

Autor ogłoszenia

Joanna Łopacka

Telefon: 055 248 24 00