SZWECJA monter wentylacji / hydraulik / pomocnik - Olsztyn

SZWECJA monter wentylacji / hydraulik / pomocnik

Miasto: Ogłoszenia Olsztyn, Region: Lubelskie

W związku z realizacją montaży w Szwecji poszukujemy pracowników w zawodach
-Hydraulik oraz pomocnik
-Monter Wentylacji oraz pomocnik
-Instalator urządzeń
-Hakowy
-Magazynier

LOKALIZACJA: Lulea, Szwecja
Pierwszy termin rozpoczęcia pracy : 11.01.2021

WYMAGANIA
-doświadczenie w zawodzie
-znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
-ogólna wiedza z zakresu wentylacji i klimatyzacji
-mile widziany certyfikat SCC VCA.

OBOWIĄZKI PRACOWNIKÓW
-montaż rur HDPE (czarne) plastikowe + miedziane,
-montaż instalacji i urządzeń sanitarnych i grzewczych,
-montaż instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacji,
-montaż urządzeń do pomiaru ciśnienia, przepływu wody, gazu itd.
-montaż wentylacji zgodnie z rysunkiem technicznym
-czuwanie nad zasadami BHP.

OFERUJEMY
-pracę w pełnym wymiarze godzin
-darmowe zakwaterowanie
-wynagrodzenie uzależnione od stanowiska i doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres sekretariat@estom.eu

Autor ogłoszenia

estom

Telefon: 502063308