Pracownik produkcji – operator wózka widłowego - Olsztyn

Pracownik produkcji – operator wózka widłowego

Miasto: Ogłoszenia Olsztyn, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Tymczasowej Contrain Poland 5612

Miejsce pracy Holandia

Zakres obowiązków
Praca na produkcji przy głębokim mrożeniu pieczarek,
Obsługa wózka widłowego,
Rozładunek oraz załadunek towaru.

Czego oczekujemy
Znajomości języka ang / niem w stopniu umożliwiającym komunikację,
Gotowości do stałej współpracy,
Doświadczenia w prowadzeniu wózków widłowych oraz udokumentowanych uprawnień.

Co oferujemy
Legalne zatrudnienie,
Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,
Zakwaterowanie w miejscu wykonywanej pracy w domu całorocznym,
Możliwość długotrwałej współpracy.

Prosimy pamiętać o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez firmę Contrain Group Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Towarowa 35 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Kontakt

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego CV/zapytań na adres rekrutacja@contrain.pl

Osoby z woj. warmińsko - mazurskiego, jeśli jesteś zainteresowany to zadzwoń pod numer +48 503 193 248

Autor ogłoszenia

Contrain