Praca w pieczarkarni - Olsztyn

Praca w pieczarkarni

Miasto: Ogłoszenia Olsztyn, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Tymczasowej Contrain Poland 5612

Miejsce pracy Holandia
Możliwość przyuczenia.

Zakres obowiązków
zbiór i segregowanie pieczarek
pakowanie pieczarek
prace porządkowe

Czego oczekujemy
wysoko rozwinięte umiejętności manualne
odpowiedzialność i silna motywacja do pracy
dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych obowiązków
gotowość do regularnych wyjazdów za granicę

Co oferujemy
możliwość odbycia szkolenia
atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie (€), wyższe o ok. 5% przy tej samej stawce niż na umowie holenderskiej
legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
wsparcie przy organizacji transportu
możliwość stałej współpracy
wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego

Prosimy pamiętać o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez firmę Contrain Group Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Towarowa 35 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Kontakt

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego CV/zapytań na adres rekrutacja@contrain.pl

Osoby z woj. warmińsko - mazurskiego, jeśli jesteś zainteresowany to zadzwoń pod numer +48 503 193 248

Autor ogłoszenia

Contrain