Hostessa, kolporter ulotek, od zaraz - Olsztyn - Olsztyn

Hostessa, kolporter ulotek, od zaraz - Olsztyn

Miasto: Ogłoszenia Olsztyn, Region: Lubelskie

Start People to jedna z wiodących Agencji Pracy na polskim rynku. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji, selekcji, payrollu i doradztwa personalnego. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy USG People N.V., należącej do pierwszej piątki największych i najbardziej renomowanych europejskich firm w branży HR.
Hostessa, Kolporter Ulotek od Zaraz - Olsztyn
Od: Start People Praca Tymczasowa
Rodzaj pracy: Niepełny etat
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Ilość wakatów: 1
Branża: Inne
Opis stanowiska pracy
Start People to jedna z wiodących Agencji Pracy na polskim rynku. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania HR w zakresie leasingu pracowniczego, rekrutacji, selekcji oraz payrollu. Otrzymaliśmy prestiżowe tytuły „Przedsiębiorstwo Fair Play” oraz „Gazele Biznesu”. Należymy do grupy USG People N.V. – europejskiego lidera wśród firm doradztwa personalnego. Akcje USG People są notowane na giełdzie Euronext w Amsterdamie. Obecnie dla jednego z naszych klientów, poszukujemy osoby na stanowisko

Kolportera ulotek / Hostessy

Obowiązki:
- rozdawanie ulotek, promowanie placówek bankowych
- udział w akcjach promocyjnych

Wymagania:
- dokładność, zaangażowanie, chęć do pracy
- gotowość do pracy tymczasowej
- dyspozycyjność w dniach 01.02. - 07.02. 2011 dyspozycyjność w godzinach 10:00 - 16:00
- mile widziany status ucznia lub studenta

Oferujemy:
- pracę tymczasową, dodatkową
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy przy różnych projektach
- atrakcyjną stawkę godzinową (od 10zł brutto/h)
- możliwość ułożenia elastycznego grafiku

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Agencja Doradztwa Personalnego (nr licencji 152/2)

Wymagania
Nie podano

Informacje dodatkowe
Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące
Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok
Miejsce zamieszkania: Nie podano
Pozwolenie na pracę:
Proszę o przesłanie swojego CV ze zdjęciem i z nr referencyjnym: HOS/11 na adres: gdy-rekrutacja@startpeople.pl

Agencja Pracy Tymczasowej (nr licencji 152/3)

Autor ogłoszenia

Start People

Telefon: 58 660 80 82

ZdjęciaZdjecia - Hostessa, kolporter ulotek, od zaraz - Olsztyn