Dodatkowa praca dla Agentów Ubezpieczeniowych i Przedstawicieli Finansowych oraz Członków Grup Sprze - Olsztyn

Dodatkowa praca dla Agentów Ubezpieczeniowych i Przedstawicieli Finansowych oraz Członków Grup Sprze

Miasto: Ogłoszenia Olsztyn, Region: Lubelskie

Dodatkowa praca dla Agentów Ubezpieczeniowych i Przedstawicieli Finansowych oraz Członków Grup Sprzedażowych

Solace sp. z o.o. nawiąże współpracę z aktywnymi zawodowo Agentami Ubezpieczeniowymi, Brokerami, Pośrednikami Finansowymi oraz z osobami pracującymi w sprzedaży bezpośredniej, którzy poszukują dodatkowego zarobku w ramach aktualnej pracy.

Dzięki współpracy z naszą firmą, mogą Państwo poszerzyć oferowany wachlarz produktów oraz co ważniejsze, kompleksowo zaspokoić potrzeby finansowo – ubezpieczeniowe klienta.

Praca polega na oferowaniu usług prawniczych z zakresu naprawienia wyrządzonych szkód z tytułu odpowiedzialności cywilnej sprawcy. Rodzaje prowadzonych spraw to min. wypadki komunikacyjne, wypadki przy pracy, błędy medyczne, choroby zawodowe, śmierć osoby bliskiej, poślizgnięcia, słupy energetyczne, pożary, zalania.

Obowiązki:

-pozyskanie klienta
-weryfikacja zasadności spraw
-skompletowanie dokumentów

Wymagania:

-zatrudnienie w strukturach sprzedażowych
-znajomość lokalnego rynku ubezpieczeniowego oraz likwidacji szkód osobowych
-praca w sprzedaży usług finansowych

Oferujemy:

- średnie zarobki za sprawę ponad 1000zł
- bezpłatne szkolenia i pomoc merytoryczną

Aplikacje (CV lub krótki opis działalności z danymi kontaktowymi) proszę wysłać na adres email

rekrutacja@solace.pl

www.solace.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Autor ogłoszenia

Solace sp. z o.o.

Telefon: 504557858

ZdjęciaZdjecia - Dodatkowa praca dla Agentów Ubezpieczeniowych i Przedstawicieli Finansowych oraz Członków Grup Sprze