Reprezentant firmy/ asystent w biurze handlowym/ konsultant ds. klienta - Olsztyn

Reprezentant firmy/ asystent w biurze handlowym/ konsultant ds. klienta

Miasto: Ogłoszenia Olsztyn, Region: Lubelskie

M Seven
Ogólnopolska firma handlowo-usługowa wyróżniająca się dynamicznym rozwojem, m.in. z oddziałem w Olsztynie zatrudni 6 osób na stanowiska : reprezentant firmy, asystent w biurze handlowym, konsultant ds.klienta.

Zakres obowiązków:
reprezentowanie i kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku
aktywne pozyskiwanie klienta
obsługa klienta według standardów firmy

Nasze oczekiwania:
wykształcenie min. średnie
mile widziane doświadczenie
wiek do 30 r.ż.
dyspozycyjność czasowa
entuzjazm, kreatywność, komunikatywność i zaangażowanie

Oferujemy:
możliwość samorealizacji w młodym zespole
szkolenia oraz możliwość awansu
niezbędne narzędzia pracy
przyjazna atmosfera pracy

PRACA OD ZARAZ – NA STAŁE!!! Wynagrodzenie 1500-3000 zł/mc.
Zgłoszenia wyłącznie na nr.telefonu 895331402

Autor ogłoszenia

M Seven

Telefon: 895331402