Przedstawiciel Handlowy Olsztyn - Olsztyn

Przedstawiciel Handlowy Olsztyn

Miasto: Ogłoszenia Olsztyn, Region: Lubelskie

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY OLSZTYN
Opis stanowiska pracy
Obowiązki:

•Realizacja ustalonych planów sprzedaży
•Nawiązywanie i utrzymywanie korzystnych relacji handlowych z Klientami Telekomunikacji Polskiej
•Kreowanie dobrego wizerunku firmy
Wymagania
Jeżeli:

•Posiadasz minimum średnie wykształcenie
•Łatwo nawiązujesz kontakty
•Jesteś komunikatywny
•Odczuwasz silną motywację do rozwoju zawodowego i chcesz uczestniczyć w rozwoju firmy
•Wytrwałości i skuteczności w działaniu
•Dobrej organizacji czasu pracy
•Umiesz obsługiwać komputer (Microsoft Office)
Mile widziane
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub telefonicznej

Oferta:

•Stała umowa zlecenie połączona z odprowadzaniem wszelkich składek,
•Po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę
•Szkolenie przygotowujące do pracy
•Pracę w zespole nastawionym na osiąganie wspólnych celów
•Realną możliwość awansu w ramach struktury firmy
•Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (część stała + prowizja)

CV na maila mczerwinska@synergis.eu