Kierownik Sklepu OLSZTYN - Olsztyn

Kierownik Sklepu OLSZTYN

Miasto: Ogłoszenia Olsztyn, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta, firmy będącej liderem w swojej branży, do nowo otwartego punktu sprzedażowo - usługowego poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

nr ref: KS_0709_OLSZ_O
miejsce pracy: Olsztyn

Zakres obowiązków:

realizacja planów sprzedażowych
organizowanie pracy i zarządzanie grupą pracowników
obsługa klienta oraz kierowanie bieżącą działalnością sklepu
dbałość o prawidłową prezentację towaru zgodną z obowiązującymi standardami

Wymagania:

3-letnie doświadczenie w obsłudze klienta
Min 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu pracownikami
Wiedza z zakresu prawa pracy (czas pracy, obowiązki pracodawcy)
Dobra organizacja czasu pracy
Dbałość o porządek i standardy pracy
Aktualna książeczka zdrowia sanepidu
dyspozycyjność

Oferujemy:

umowę o pracę
pracę w młodym dynamicznym zespole
możliwość rozwoju zawodowego
terminowość i regularność wypłat

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy przesyłać aplikacje na adres mailowy w treści wpisując nr referencyjny KS_0709_OLSZ_O d.burakowska@pgbhr.com