DYREKTOR REGIONU, PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - Olsztyn

DYREKTOR REGIONU, PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miasto: Ogłoszenia Olsztyn, Region: Lubelskie

Firma Sytek – Nowoczesne Systemy Żywienia w związku z dynamicznym rozwojem firmy, a także wejściem w nowe dziedziny handlu poszukuje kandydatów na stanowisko:

- Dyrektor/Koordynator regionu,
- Przedstawiciel handlowy,

OPIS STANOWISKA:

- pozyskanie nowych klientów,
- dbanie o relacje z klientami,
- komunikację z otoczeniem,
- promowanie firmy na rynku,
- reklamę produktów,
- badanie potrzeb oraz wymagań klientów,
- sporządzanie sprawozdań z wykonanej pracy,
- dostarczanie produktów do punktów sprzedaży.

WYMAGANIA:

- mile widziana osoba ucząca się (student studiów zaocznych),
- prawo jazdy kat. B,
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie handlowe,
- osoba komunikatywna, samodzielna, kreatywna,
- dyspozycyjna,
- umiejętność konsekwentnego dążenia do wyznaczonych celów,
- organizacja własnej pracy,
- obsługa komputera (MS Office),

OFERUJEMY:

- atrakcyjne wynagrodzenie: (podstawa + prowizja + premia),
- niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: (samochód, telefon, komputer),
- umowę o pracę (3 miesiące okresu próbnego),
- pełny etat, nielimitowany czas pracy,
- pracę w młodym i dynamicznym zespole.

W tytule prosimy wpisać stanowisko o które Państwo się ubiegają.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:

mail: olsztyn.sytek@poczta.pl
tel: 0-605-087-967

Oferta jest ważna do 04.01.2009 r. po upływie tego terminu będzie zorganizowane spotkanie informacyjne z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie prosimy o umieszczenie klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji\" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883).

Autor ogłoszenia

Sytek