Doradca klienta/ Koordynator ds. sprzedaży - Olsztyn

Doradca klienta/ Koordynator ds. sprzedaży

Miasto: Ogłoszenia Olsztyn, Region: Lubelskie

Jesteśmy ogólnopolską firmą handlowo-usługową wyróżniającą się dynamicznym rozwojem, m.in. z oddziałem w Olsztynie
Opis stanowiska:
Rodzaj stanowiska: doradca klienta, koordynator ds sprzedaży
Zadania, jakie stawiamy:

• Pozyskiwanie i obsługa Klientów
• Budowanie długoterminowych relacji z Klientami i zapewnienie wysokiej jakości usług
• Realizacja założonych planów sprzedaży
Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy:

• Determinacji i konsekwencji w realizacji celów
• Umiejętności nawiązywania kontaktów i wysokich standardów etycznych
• Optymizmu i zaangażowania
• Samodzielności oraz umiejętności pracy w zespole
Oferujemy:
• Bardzo dobre warunki finansowe
• Atrakcyjny system motywacyjny
• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
• System profesjonalnych szkoleń, możliwość awansu
Kontakt:
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać na adres: olsztyn-rekrutacja@wp.pl