Account Manager - Olsztyn - Olsztyn

Account Manager - Olsztyn

Miasto: Ogłoszenia Olsztyn, Region: Lubelskie

Start People to jedna z wiodących Agencji Pracy na polskim rynku. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji, selekcji, payrollu i doradztwa personalnego. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy USG People N.V., należącej do pierwszej piątki największych i najbardziej renomowanych europejskich firm w branży HR.
Od: Start People Doradztwo Personalne

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Branża: Sprzedaż - Account Management
Opis stanowiska pracy

Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w segmencie samorządowym
Opieka nad istniejącymi Klientami firmy
Realizacja założonych celów sprzedażowych
Obsługa procesu sprzedaży (CRM, sporządzanie ofert oraz prezentacji handlowych)
Budowanie długofalowych relacji z Klientami
Raportowanie działań sprzedażowych

Wymagania

Wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomia, prawo/administracja, zarządzanie, nauki polityczne)
Min 1 rok doświadczenia w sprzedaży produktów B2B
Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie wyznaczonych celów
Wysoka kultura osobista
Gotowość do założenia własnej działalności (na prawach pracownika etatowego: wymiar urlopu, opieka medyczna, narzędzia pracy)

Informacje dodatkowe
Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Minimalne doświadczenie: 1 rok
Miejsce zamieszkania: Nie podano

Pozwolenie na pracę:

Agencja Doradztwa Personalnego (nr licencji 152/2)

Autor ogłoszenia

Start People Sp. z o.o.

Telefon: (58)660 80 82