Telesprzedawca prroduktów TP.SA i Orange - Olsztyn

Telesprzedawca prroduktów TP.SA i Orange

Miasto: Ogłoszenia Olsztyn, Region: Lubelskie

Firma Trade Group poszukuje osób na stanowisko Telefonicznego Doradcy Klienta.
Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną na osiąganie celów i angażujesz się w wykonywaną pracę oraz posiadasz chęć do pracy z klientem przez telefon prześlij nam swoją kandydaturę.

Obowiązki:
- telefoniczne pozyskiwanie nowych Klientów
- aktywne nawiązywanie i budowanie relacji z Klientami Biznesowymi
- budowanie długoterminowej współpracy z Klientem
Oferujemy:
- profesjonalne szkolenie
- samodzielne stanowisko pracy
- atrakcyjny system płacowy
- możliwość awansu zawodowego
Wymagania stawiane pracownikowi:
- umiejętności argumentacji i przekonywania
- płynnej, dynamicznej wymowy
- poczucia humoru
- dynamiki w działaniu i nastawienia na realizację celów

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swoich aplikacji na adres: k_murzyn@wp.pl

Autor ogłoszenia

Trade Group