KONSULTANT TELEFONICZNY W GODZINACH 14-21 - Olsztyn

KONSULTANT TELEFONICZNY W GODZINACH 14-21

Miasto: Ogłoszenia Olsztyn, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip Sp. z o.o., o numerze certyfikatu 5538, poszukuje dla międzynarodowej firmy teleinformatycznej, kandydatów do pracy na projekt: TELEFONICZNY KONSULTANT DS.SPRZEDAŻY USŁUG WYDAWNICZYCH.

OFERUJEMY:
umowę cywilno – prawną,
czas pracy między 14.00 a 21.00 plus 1-2 soboty,
atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa + premia za wyniki + nagrody pieniężne w konkursach),
pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze,
szkolenia produktowe i z technik sprzedażowych,
dla najlepszych możliwość awansu w strukturach firmy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
obsługa klienta,
sprzedaż usług wydawniczych,
dbanie o dobry wizerunek firmy,
informowanie o promocjach.

WYMAGANIA:
minimum średnie wykształcenie,
sprawna obsługa komputera,
dyspozycyjność ok. 120 godzin miesięcznie,
poprawna dykcja i miły głos,
otwartość, komunikatywność,
umiejętność perswazji i argumentowania.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: olsztyn@toolip.pl ( w tytule proszę wpisać KONSULTANT).

Autor ogłoszenia

Toolip

Telefon: (0-89) 541 67 67