KONSULTANT TELEFONICZNY KLIENTA BIZNESOWEGO - Olsztyn

KONSULTANT TELEFONICZNY KLIENTA BIZNESOWEGO

Miasto: Ogłoszenia Olsztyn, Region: Lubelskie

Silnie rozwijająca się Agencja Pracy Tymczasowej TOOLIP HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 8268, poszukuje dla swojego Klienta Konsultantów Telefonicznych przy projektach sprzedażowych Netii na terenie Olsztyna.
Opis stanowiska:
Obsługa Klientów Biznesowych w zakresie kompleksowych rozwiązań telekomunikacyjnych firmy Netia
Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta
Wymagania:
Znajomość obsługi komputera w stopniu dobrym
Dyspozycyjność
Komunikatywność
Mile widziane doświadczenie w branży call center
Mile widziani studenci studiów zaocznych
Oferujemy:
Szkolenia wdrażające
Pracę w dogodnych godzinach
Stabilne zatrudnienie (mile widziane osoby chcące współpracować z agencją dłużej niż 6 miesięcy)
Możliwość rozwoju i awansu
Umowę cywilno-prawną
Bardzo atrakcyjny system prowizyjny
Stałą pensję miesięczną
Cv na: magdalena.tecza@toolip.pl, w tytule: Netia.

Autor ogłoszenia

Toolip