Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta PLAY - Olsztyn

Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta PLAY

Miasto: Ogłoszenia Olsztyn, Region: Lubelskie

Agencja Pracy WORK WONDERS (wpis do ewidencji 2061)dla swojego Klienta z branży telekomunikacyjnej poszukuje osób na stanowisko „Konsultant Telefoniczny”.

wymagania:

- STATUS UCZNIA LUB STUDENTA do 26 lat
- Brak wady wymowy
- Bardzo dobra umiejętność nawiązywania kontaktu z klientem
- Wysoka kultura osobista
- Komunikatywność
- Doskonała znajomość poprawnej polszczyzny
- Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku + 2 soboty w miesiącu, w godzinach 10-21
- Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
- Sumienność i motywacja do pracy

obowiązki:

- Obsługa połączeń wychodzących
- Obsługa telefoniczna klientów
- Udzielanie informacji na temat aktualnej oferty oraz nowych promocji
- Sprzedaż usług
- Obsługa komputera

oferujemy:

- Atrakcyjne szkolenie podnoszące kwalifikacje
- Stałą, pewną i rozwojową pracę w międzynarodowej firmie
- Pracę w młodym i dynamicznym zespole
- Elastyczne godziny pracy
- Stawkę godzinową + prowizje
- Możliwość rozwoju oraz awansu
opis dodatkowy:
Czas pracy: Wymagana dyspozycyjność minimum 130 h miesięcznie

Wynagrodzenie: Atrakcyjne Wynagrodzenie + Prowizje, Premia Uznaniowa!

Kontakt: Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV pod adres: olsztyn@workwonders.pl w tytule wpisując: PLAY/Olsztyn. Kontakt tel. 519 522 902.
www.workwonders.pl

Prosimy o dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.). Dane te będą przetwarzane przez Work Wonders w celu realizacji procesu rekrutacji oraz w celu zawarcia i wykonania umowy zlecenia.”

Autor ogłoszenia

WORK WONDERS

Telefon: 519 522 902

ZdjęciaZdjecia - Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta PLAY