Infolinia techniczna firmy Whirlpool - Olsztyn

Infolinia techniczna firmy Whirlpool

Miasto: Ogłoszenia Olsztyn, Region: Lubelskie

Agencja Pracy WORK WONDERS (wpis do ewidencji 2061) dla swojego Klienta z branży telekomunikacyjnej poszukuje osób na stanowisko „Infolinia techniczna firmy Whirlpool”.
wymagania:

- STATUS UCZNIA LUB STUDENTA do 26 lat
- posiadanie zmysłu technicznego
- Brak wady wymowy
- Komunikatywność
- Wysoka kultura osobista
- Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
- Sumienność i motywacja do pracy

obowiązki:

- Obsługa połączeń przychodzących w zakresie pomocy technicznej i obsługi klienta
- Obsługa telefoniczna klientów
- Obsługa komputera

oferujemy:

- Atrakcyjne szkolenie podnoszące kwalifikacje
- Stałą, pewną i rozwojową pracę w międzynarodowej firmie
- Pracę w młodym i dynamicznym zespole
- Elastyczny grafik pracy
- Stawkę godzinową
- Możliwość rozwoju oraz awansu
opis dodatkowy:
Czas pracy: Wymagana dyspozycyjność min. 130 h miesięcznie

Wynagrodzenie: Wynagrodzenie, Premia Uznaniowa!

Kontakt: Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV pod adres: olsztyn@workwonders.pl w tytule wpisując: Projekt „W”/Olsztyn. Kontakt tel. 519 522 902.
www.workwonders.pl

Prosimy o dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.). Dane te będą przetwarzane przez Work Wonders w celu realizacji procesu rekrutacji oraz w celu zawarcia i wykonania umowy zlecenia.”

Autor ogłoszenia

Grupa branżowa WORK WONDERS

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Infolinia techniczna firmy Whirlpool