Do telefonicznej i bezpośredniej sprzedaży usług Netii i PLAY ztrudnimy - Olsztyn

Do telefonicznej i bezpośredniej sprzedaży usług Netii i PLAY ztrudnimy

Miasto: Ogłoszenia Olsztyn, Region: Lubelskie

Ogólnopolski operator telekomunikacyjny na rynku posiadający usługi dla domu i dla firm poszukuje osób na stanowisko Przedstawiciel Handlowy do bezpośredniej ( w terenie )
i telefonicznej (w biurze ) obsługi klientów.
Wymagania:
• Sumienność
• Miła aparycja
• Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• Wysoka motywacja do pracy
Obowiązki:
• Nawiązywanie korzystnych relacji handlowych z klientami
• Podpisywanie umów abonenckich na usługi oferowane przez naszą firmę, dodatkowo możliwość sprzedaży PLAY
• Realizacja planów sprzedażowych
Oferujemy:
• Cykl szkoleń produktowych i sprzedażowych
• Atrakcyjny i motywujący system wynagrodzenia ( stała część + prowizja )
• Na początek umowę zlecenie a już po 3-4 miesiącach dla najlepszych umowa o pracę
• Dostęp do technologii informatycznych wspierających proces sprzedaży
• Ruchomy czas pracy
Również studenci studiów zaocznych do 26 lat. Praca w Olsztynie i okolicach. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub na podobnym stanowisku.
Chętne osoby prosimy o przesłanie CV na adres e- mail: praca.netia@gmail.com