KONSTRUKTOR MASZYN DO OBRÓBKI SZKŁA - Olsztyn

KONSTRUKTOR MASZYN DO OBRÓBKI SZKŁA

Miasto: Ogłoszenia Olsztyn, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip Sp. z o.o., o numerze certyfikatu 5538, poszukuje dla swojego klienta osoby na stanowisko: KONSTRUKTOR MASZYN DO OBRÓBKI SZKŁA.
WYMAGANIA:
wykształcenie: kierunkowe - budowa maszyn,
min. 2 lata doświadczenia w branży (budowa szlifierek i innych urządzeń do obróbki szkła),
bardzo dobra obsługa komputera,
znajomość zagadnień z dziedziny mechatroniki,
mile widziana znjajomość języka angielskiego.
OFERUJEMY:
umowę o pracę,
stałe godziny pracy: 8.00-16.00 od poniedz. do pt.,
praca w Lidzbarku Warmińskim.
OBOWIĄZKI:
udoskonalanie projektów jednowyrzecionowych szlifierek do szkła,
projektowanie innych urządzeń do obróbki szkła.
Zainteresowanych Kandydatów prosimy o składanie swoich aplikacji pod adresem: jowita.grablewska@toolip.pl (w tytule: KONSTRUKTOR).

Autor ogłoszenia

TOOLIP