praca w domu telemarketer - Olsztyn

praca w domu telemarketer

Miasto: Ogłoszenia Olsztyn, Region: Lubelskie

Amerykańska Firma Telefoniczna Call Center International LLC poszukuje osób na stanowisko Agenta do sprzedaży usług telefonicznych.

*****PRACA Z DOMU*****

Zadania
Sprzedaż usług telefonicznych (połączenia międzynarodowe I międzystanowe) z własnego domu używając wyłącznie komputera i Internetu klientom pochodzenia polskiego mieszkających w Stanach Zjednoczonych

Wymagania
• Podstawowa znajomość obsługi komputera
• Osoba musi być komunikatywna I ambitna
• Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta mile widziane
• Osoba ubiegająca się o stanowisko musi mieć ukończone 18 lat

Osoba musi posiadać
Wymagany komputer z dostępem do Internetu o prędkości min. 512 kb/s
Słuchawki z mikrofonem
RAM: Minimum 512 MB

Oferujemy:
• Praca nie wymaga wychodzenia z domu
• Wynagrodzenie $20 od każdego pozyskanego klienta
(Przeciętny telemarketer sprzedaje od 5-8 kontraktów dziennie)
• Dogodne godzinny pracy , praca na pełny lub pół etatu
• Intensywne szkolenie I materiały szkoleniowe

Forma kontaktu: gg12835771
tel. 606736697
brzoska7@o2.pl

Autor ogłoszenia

katarzyna

Telefon: 606736697