Administrator systemów linux/unix. - Olsztyn

Administrator systemów linux/unix.

Miasto: Ogłoszenia Olsztyn, Region: Lubelskie

Zakres obowiązków:
- Administracja systemami i bazami danych firmy
- Analizowanie i optymalizowanie serwerów pod kątem wydajności
- Wykonywanie kopii zapasowych
- Zapewnienie i monitorowanie bezpieczeństwa serwerów
- Monitorowanie usług
- Wsparcie techniczne użytkowników

Wymagane umiejętności:
- Znajomość systemu FreeBSD na poziomie administracyjnym
- Znajomość systemu Linux (RedHat/CentOS/Fedora,Ubuntu) na poziomie administracyjnym
- Dobra znajomość Apache, Postfix, MySQL, Bind, OpenVPN
- Mile widziana znajomość jednego z języków skryptowych (shell, python, perl)

Wymagania dodatkowe:
- Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
- umiejętność posługiwania się dokumentacjami w języku angielskim,
- kreatywność,
- sumienność, odpowiedzialność,
- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
- rozwój i zdobycie wiedzy w zakresie sieci SAN oraz klastrów HA i HPC
- atrakcyjne warunki pracy zgodne z posiadanymi umiejętnościami,
- możliwość zdobywania doświadczeń przy wykorzystywaniu nowoczesnych
technologii,
- przyjazną atmosferę pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Oferty zawierające CV i list motywacyjny należy kierować na adres: biuro@iql.pl.

Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o
ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97, DZ.U.z 2002 r. Nr 101, poz.
926 z późn. zm.)\"