Spawacze i monterzy kadłubów i rurociągów - Olsztyn

Spawacze i monterzy kadłubów i rurociągów

Miasto: Ogłoszenia Olsztyn, Region: Lubelskie

W związku z realizacją montaży w Holandii zapraszamy spawaczy, monterów kadłubów oraz monterów rurociągów na spotkanie rekrutacyjne z próbkami pracy 09.08.2022 w Gdyni (ul. Olimpijska 2- budynek Fundacji Gospodarczej )

Spawacze i monterzy - próbki pracy
Drachten
Holandia

Obowiązki
Oferujemy pracę na stoczni i przy konstrukcjach.

Wymagania
- mile widziane VCA
- podstawowa znajomość języka angielskiego
- prawo jazdy
- doświadczenie w zawodzie

Oferujemy
- holenderską umowę o pracę
- 560-600€ netto/ 40 h + nadgodziny
- kwaterę (pokoje jednoosobowe), ubezpieczenie i dojazdy do pracy na koszt pracodawcy
- zwrot kosztów pierwszego przyjazdu do Holandii po 6 tygodniach pracy

Osoby chętne prosimy o przesyłanie dokumentów na adres mailowy sekretariat@estom.eu
Kontakt pod numerem telefonu 502 063 308

Firma Estom od ponad 12 lat rekrutuje pracowników technicznych do realizacji projektów w Polsce i za granicą.

Autor ogłoszenia

Estom

Telefon: 502063308