Spawacz TIG - Olsztyn

Spawacz TIG

Miasto: Ogłoszenia Olsztyn, Region: Lubelskie

Opis oferty pracy:
Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864
Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Opis stanowiska
prace spawalnicze będą się odbywały przy montażach zbiorników ciśnieniowych jak również bezciśnieniowych- TIG 141,
praca dwuzmianowa: pierwsza zmiana rozpoczyna się o godzinie 6:00, druga o 14:00 (może się zdarzyć trzecia zmiana),
praca na taśmie- akordowa, spawanie sprzętu medycznego.

Wymagania
umiejętność spawania w tandemie,
obsługiwanie szlifierki kontowej
mile widziane jest znajomość rysunku technicznego,
uprawnienia to spawanie blach o grubościach w zakresie od 2,0 mm do 12mm w pozycjach PA,PC (Tandem),PF,PE,
wymagane uprawnienia na rury to grubości od 1,5mm do 8mm w pozycjach PA,PC,PF,H-L045 .

Nasza oferta
możliwość skorzystania z zakwaterowania dla osób z innych regionów Polski,
dofinansowanie do przejazdów w weekendy,
wynagrodzenie 22-25 zł brutto ( w zależności od umiejętności kandydata),
polska umowa o pracę bezpośrednio u klienta,
możliwość nawiązania dłuższej współpracy