Monter Ślusarz - Olsztyn

Monter Åšlusarz

Miasto: Ogłoszenia Olsztyn, Region: Lubelskie

Opis oferty pracy:
Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864
Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Opis stanowiska
Praca przy stali nierdzewnej przy budowie zbiorników (na podstawie rysunku technicznego).

Wymagania
umiejętność samodzielnej pracy z rysunkiem technicznym (mile widziane podstawowe uprawnienia spawalnicze w Metodzie TIG 141).

Nasza oferta
polska umowa o pracę bezpośrednio u klienta,
wynagrodzenie 25 zł brutto/h możliwość negocjacji,
możliwość zakwaterowania dla osób, które nie mieszkają w Olsztynie.
dofinasowanie do zjazdów na weekendy,
możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Autor ogłoszenia

Ecojob

Telefon: 785550732

Skontaktuj siÄ™ telefonicznie...

lub...

Wyślij wiadomość