Doradca Klienta - Olsztyn

Doradca Klienta

Miasto: Ogłoszenia Olsztyn, Region: Lubelskie

DORADCA KLIENTA

Jeden z największych koncernów finansowo – ubezpieczeniowych świata, firma z blisko 180-letnią tradycją, zatrudniająca ponad 60 tysięcy pracowników oraz obsługująca milion klientów, poszukuje osób na stanowisko:

w Olsztynie i okolicach

Opis stanowiska:
Głównym zadaniem przedstawiciela usług finansowych jest pozyskiwanie i obsługa zarówno nowych, jak i dotychczasowych klientów oraz doradztwo przy wyborze odpowiednich rozwiązań finansowych w oparciu o obowiązujące standardy obsługi i szkolenia.

Oferujemy:
- zdobycie profesjonalnego zawodu, będącego profesją zaufania publicznego w krajach Unii
Europejskiej
- pracę w renomowanej firmie
- stabilność zatrudnienia
- dogodną dla obu stron formę zatrudnienia
- bardzo dobre warunki finansowe
- profesjonalne szkolenia.

Oczekujemy:
- wykształcenia minimum średniego
- motywacji do rozwijania umiejętności
- nastawienia na realizację celów
- otwartości na nowe wyzwania.

Osoby spełniające nasze wymagania zachęcamy do składania CV oraz listu motywacyjnego na adres: agf.rekrutacja@wp.pl

Do CV i listów motywacyjnych prosimy dołączyć niniejszą kluzulę: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DzU nr 133, poz. 883.\"

Autor ogłoszenia

Telefon: 604150782