Konsultant Wsparcia Doradczego - Olsztyn

Konsultant Wsparcia Doradczego

Miasto: Ogłoszenia Olsztyn, Region: Lubelskie

Sofrecom Polska jest międzynarodową firmą należącą do Grupy France Telecom specjalizującą się w doradztwie biznesowym, technicznym oraz IT. W chwili obecnej poszukujemy:

Konsultantów Wsparcia Doradczego

Konsultant będzie zaangażowany w projekt badania satysfakcji klienta realizowany dla administracji rządowej, finansowany ze środków Unii Europejskiej.

Obowiązki:
• Konsultacje z zakresu usług świadczonych przez urzędy – w tym rozmowy z urzędnikami;
• Przeprowadzenie warsztatów podsumowujących;
• Wsparcie urzędów w przygotowaniu i opracowaniu wymaganej dokumentacji.

Wymagania:
• Doświadczenie w realizacji projektów doradczych związanych z usprawnianiem firm/urzędów lub doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu zarządzania satysfakcją klienta w przeciągu ostatnich 3 lat;
• Otwartość;
• Dokładność / Dociekliwość;
• Zdolności analityczne;
• Zdolności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista;
• Dyspozycyjność w godzinach funkcjonowania urzędów.

Mile widziane:
• Absolwent kierunków: socjologia, pedagogika, psychologia, administracja, zarządzanie lub pokrewne;
• Doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń, warsztatów lub zajęć grupowych;

Oferujemy:
• Możliwość zdobycia doświadczenia w przeprowadzaniu badań ex post;
• Referencje po zakończeniu projektu;
• Szkolenie z metod prowadzenia konsultacji oraz zakresu merytorycznego projektu;
• Zwrot kosztów dojazdu i noclegu.

Lokalizacja:
Olsztyn, Bartoszyce, Braniewo, Giżycko, Kętrzyn

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim
na adres rekrutacja@sofrecom.pl
według wzoru:

• W tytule maila numer referencyjny RR_01 wraz z nazwą miasta, z którego działałby Konsultant na podstawie zamieszczonej powyżej listy lokalizacji;
• W treści maila prosimy podać swoje oczekiwania finansowe: stawka brutto za 1 godz. pracy;
• Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sofrecom Polska Sp. z o.o., zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych - Dz. Ust. nr 133 poz.833)”

Autor ogłoszenia

Sofrecom Polska

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Konsultant Wsparcia Doradczego