DLA STUDENTÓW-BIUROWA, KONSULTANT - Olsztyn

DLA STUDENTÓW-BIUROWA, KONSULTANT

Miasto: Ogłoszenia Olsztyn, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip Sp. z o.o., o numerze certyfikatu 5538, poszukuje dla międzynarodowej firmy teleinformatycznej, kandydatów do pracy na dwa projekty: KONSULTANT TELEFONICZNY SIECI PLAY, KONSULTANT DS. ROZPATRYWANIA REKLAMACJI.
OFERUJEMY:
umowę cywilno – prawną,
elastyczny czas pracy między 6.00 a 22.00 oraz możliwość pracy w soboty,
atrakcyjne wynagrodzenie ( stawka godzinowa + premia uznaniowa + premia za wyniki + nagrody pieniężne w konkursach),
pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze,
szkolenia produktowe i z technik sprzedażowych,
dla najlepszych możliwość awansu w strukturach firmy.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
obsługa klienta,
przedłużanie umów,
utrzymanie klienta,
obsługa poczty e – mail,
dbanie o dobry wizerunek firmy,
informowanie o promocjach.
WYMAGANIA:
minimum średnie wykształcenie,
sprawnej obsługi komputera,
dyspozycyjność minimum 130 godzin miesięcznie,
poprawna dykcja i miły głos,
otwartość, komunikatywność,
umiejętność perswazji i argumentowania,
umiejętność pracy w zespole,
atutem będzie doświadczenie w Call Center ale nie jest to warunek konieczny.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: jowita.grablewska@toolip.pl ( w tytule proszę wpisać PRACA)

Autor ogłoszenia

APT Toolip

Telefon: 89 541 67 67

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - DLA STUDENTÓW-BIUROWA, KONSULTANT