ankieter - Olecko

ankieter

Miasto: Ogłoszenia Olecko, Region: Lubelskie

Ankieter - Kontroler jakości dystrybucji

Opis stanowiska:

Praca dodatkowa - na weekendy na terenie miasta i okolic. Polega na przeprowadzaniu wywiadów bezpośrednich, prowadzeniu dokumentacji fotograficznej, wypełnianiu kwestionariuszy.

Wymagania:
Samodzielność,
Dobra organizacja pracy,
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi
Dokładność
Sumienność
Umiejętność obsługi programu Excel na poziomie podstawowym
Niezbędne do pracy będą : dostęp do Interetu, cyfrowy aparat fotograficzny
Mile widziane: Status ucznia/ studenta, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:
Idealną pracę dla uczniów /studentów
Umowę o dzieło
Elastyczny czas pracy
Stabilną pracę dodatkową w weekendy w wymiarze około 8 godzin tygodniowo
Atrakcyjne wynagrodzenie (777zł brutto/miesiąc)

Dane kontaktowe:
rekrutacja@iwd-marketresearch.pl
tel. (0-12) 3988104
tel. (0-12) 3988105
fax 0-12 3769503
w tytule maila proszę podać nazwę miasta, w którym chcą Państwo pracować

Autor ogłoszenia

IWD market research

Telefon: (0-12) 3988105